"Ocenění pro nás představuje důležitou zpětnou vazbu a doklad toho, že naši práci děláme zodpovědně a s maximálním nasazením ve prospěch klientů," okomentoval úspěch kanceláře její řídící partner Jaroslav Havel.

Havel, Holásek & Partners se na fúze a akvizice specializuje od svého založení v roce 2001. Této oblasti práva se v kanceláři věnuje na 60 právníků z toho 13 partnerů. Společně už na českém a slovenském trhu realizovali na 400 transakcí z oblasti fúzí, akvizic, prodejů a restrukturalizace podniků. Celková hodnota těchto transakcí přesáhla 450 miliard korun.

Společnost Corporate INTL ale nehodnotí jen právnické firmy. Mezi poradenskými společnostmi z Česka letos též v oblasti fúzí a akvizic zvítězila RSM Tacoma. "Cenu jsme získali za naši práci v oblasti podpory transakcí. Tedy zejména due diligence, ocenění, strukturování transakcí a financování," uvedla vedoucí partnerka firmy Monika Marečková.

Společnost Corporate Intl uděluje ocenění firmám, které v průběhu posledních 12 měsíců prokázaly vynikající výsledky nejen po odborné stránce, ale také reálnými výsledky. Ocenění podporuje vedoucí firmy ve vybraných oborech v rámci celého světa.

Související