Miloš Zbránek letos v červnu dostal od Nejvyššího správního soudu důtku za internetové publikace, které dehonestovaly migranty i pracovníky neziskových organizací. Jednalo se o dva články, které mluvily hanebně o pracovnících neziskových organizací i o uprchlících. Takové jednání označil Nejvyšší soud za nevhodné a udělil soudci důtku, což je nejmírnější kární prostředek. O udělení důtky jsme psali zde.
Chcete číst dál?
Ještě na vás čeká 70 % článku.
S předplatným získáte
- Web Ekonom.cz bez reklam
- Možnost sdílet prémiový obsah zdarma (5 článků měsíčně)
- Možnost ukládat si články na později
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.
Aktuální číslo časopisu Ekonom
Lukáš Šikel
Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.



