Dalšími v pořadí byly společnosti Sorainen s 20, Freshfields Bruckhaus Deringer s 19, White & Case LLP rovněž s 19, Clifford Chance s 18, Linklaters se 17 a Allen & Overy s 15 transakcemi.

V případě malých transakcí za Havel, Holásek & Partners skončily Lawin Group s 21, Sorainen, Baker & McKenzie (obě 19), CMS s 18, White & Case LLP s 16, Freshfields Bruckhaus Deringer s 15, Clifford Chance se 14, Linklaters s 13, Raidla, Lejins & Norcous s 12 a Allen & Overy taktéž s 12 transakcemi.

A na čem Havel, Holásek & Partners konkrétně pracoval? „Naše kancelář se podílela zejména na větších českých a slovenských transakcích (s hodnotou od 1 do 5 mld. Kč), jakými bylo například poradenství při prodeji 100% podílu ve společnosti LMC (známé zejména jako provozovatel portálů jobs.cz a práce.cz) finské mediální skupině Alma Media. Na Slovensku jsme zastupovali například skupinu ČSOB v souvislosti s prodejem penzijního fondu ČSOB d.s.s. slovenské Poštové bance nebo skupinu Sekyra Group při prodeji 100 % akcií a obchodních podílů pěti dceřiných společností. Rok 2011 byl pro naši kancelář také velmi úspěšný, pokud jde o transakce v oblasti private equity,“ stojí v dnes rozeslané tiskové zprávě.

Související