V novém působišti se bude věnovat stejným oborům jako doposud, tedy regulovaným průmyslovým odvětvím (IT, telekomunikace a další) a pracovnímu právu. "Je mi velkým potěšením připojit se k firmě v této vzrušující době růstu a fungování na opravdové globální platformě napříč různými oblastmi práva," okomentovala přestup Gawlasová.

Gawlasová je v oblasti svých specializací považovaná za jednu z předních odbornic. Tisková zpráva oznamující její příchod do Squire Patton Boggs pak její profil popisuje takto:

Hana Gawlasová je uznávaným odborníkem v oblasti práva informačních technologií, ochrany osobních údajů a regulace telekomunikací a je doporučována ročenkami Chambers & Partners, Legal 500 a Who’s Who Legal. Poskytovala poradenství při globální akvizici mobilní divize společnosti Nokia, společnosti Microsoft, a společnosti Astorg Partners při akvizici skupiny M7 provozující satelitní platformu Skylink. Poskytovala právní poradenství společnosti BT v oblasti regulace telekomunikací a společnosti AT&T ohledně ochrany a přenosu osobních údajů. To vše navíc k jejím klientům z oblasti médií, kteří zahrnují Discovery Latin America a Českou radu pro rozhlasové a televizní vysílání v souvislosti se záležitostmi týkajícími se licencování a reklamy.

Jako specialista na pracovní právo paní Gawlasová rozsáhle spolupracovala s firmou Inteva Products, která je globálním dodavatelem komponent a systémů pro automobilový průmysl, v souvislosti s pracovními smlouvami, interními vyšetřováními a záležitostmi zajišťování souladu s právem a také spolupracovala se společností Toyota Motor Corporation ve věci pracovně právních smluv, ochrany osobních údajů a ochrany soukromí. Mezi její ostatní klienty patří např. společnosti Delphi Packard, Hyundai a Magna International. Paní Gawlasová se věnuje širokému spektru právních záležitostí v oblasti pracovního práva, včetně poradenství v regulačních záležitostech a otázkách compliance, smluv, rozvazování pracovních poměrů, imigračních záležitostech a věcech týkajících se benefitů a mobility zaměstnanců.

Související