Květoslav Krejčí je považován za jednoho z předních odborníků v těchto odvětvích a ve společnosti White & Case působil přes 17 let.

"Květoslav Krejčí má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právního poradenství při transakcích, které se řídí podle českého a anglického práva, a to především v oblasti kapitálových a akciových trhů, financování, ale i fúzí a akvizic, jakož i práva korporátního a řešení sporů," představuje Krejčího tisková zpráva oznamující jeho přestup do Kinstellar

Kromě toho se Krejčí zaměřuje na japonskou klientelu a vyučuje na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy.

Tisková zpráva jeho konkrétní pracovní úspěchy popisuje takto :

"Květoslav je na základě nezávislého mezinárodního hodnocení právních kanceláří publikacemi jako Chambers, Legal 500 a IFLR 1000 řazen mezi přední odborníky a velmi doporučované právníky v oblasti bankovnictví, finance a kapitálové trhy.

V minulosti zastupoval významné klienty především z oblasti finančních institucí, farmaceutických firem a energetických společností. Poskytoval právní poradenství společnostem jako je ČEZ v souvislosti s finančními transakcemi a kotací na burze cenných papírů, Raiffeisenbank, Česká spořitelna, ČSOB a České dráhy. Pracoval také na mnoha průkopnických transakcích a zaváděl nové právní přístupy a řešení na českém finančním trhu."

Související