Spojení s McKenna Long bude pro Dentons znamenat především posílení v jihovýchodní a západní části USA. Zvětší své zastoupení v New Yorku, Washingtonu, Atlantě, Los Angeles nebo v San Franciscu, nově ale bude působit také v Denveru, San Diegu, Orange County a Albany. Díky spojení s McKenna Long posílí Dentons i v Kanadě, kde je v současnosti na pátem míste podle velikosti.

„Spojení s výjimečnými právníky a odborníky z McKenna Long pokračujeme v naší strategické prioritě posilování této výkonnosti v oblastech korporátního práva, řešení soudních sporů, práva duševního vlastnictví, veřejné politiky a regulatoriky a dalších klíčových oblastech klientského servisu,” řekl Peter Wolfson, hlavní výkonný ředitel Dentons US.

Spojením s McKenna Long navazuje Dentons na dřívější fuzi ze začátku roku, kdy se kancelář spojila s největší čínskou právní firmou Dacheng.

Dentons proniká do Číny, stane se největší právní firmou světa - čtěte ZDE

V České republice kancelář Dentons nedávno poskytovala právní poradenství developerské společnosti AIG/Lincoln při prodeji brněnského obchodního centra Campus Square. Novým majitelem se stala společnost CBRE Global Investors, které radily kanceláře Kinstellar a Ernst & Young.

Nákupní centrum Campus Square je součástí projektu The Campus v brněnských Bohunicích, do které mimo jiné náleží univerzitní kampus Masarykovy univerzity, Fakultní nemocnice Brno nebo Campus Square Office Park. Centrum nabízí téměř dvaadvacet tisíc metrů čtverečních maloobchodních prostor, sídlí zde například Tesco, Marks & Spencer nebo DM.

Související