Haškovcová se specializuje na fúze a akvizice a právo nemovitostí. Kromě toho se věnuje také obchodnímu právu a oblasti projektového financování. Díky svému dlouholetému působení v rozkladové komisi České národní banky poskytuje rady klientům mimo jiné v otázkách práva kapitálového trhu.

Řídící partnerkou kanceláře DLA Piper je Haškovcová od roku 2014, kdy opustila svou vlastní kancelář. Jde o zkušenou a úspěšnou advokátku s diplomy z několika zahraničních univerzit. Avšak centrále se údajně příliš nelíbilo, že vzápětí po nástupu do DLA Piper musela omezit práci z důvodu čerstvých mateřských povinností. Následně firma začala hledat nového partnera. O dopise kolujícím velkými advokátními kancelářemi loni informoval server Motejlek.com.

DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář se 4 200 právníky působícími v Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Tichomoří, Evropě a na Blízkém Východě. Mezi její klienty patří jak zavedené nadnárodní společnosti, tak teprve nově vznikající nováčci ve svých oborech.

Související