Mediální dům Economia spustil projekt Inovativní právníci 2016. Vytváří ​tak první český přehled osobností, které posouvají hranice a přináší potřebné vize a dynamiku v právu. Nezávislý přehled inovativních právníků, který vyjde začátkem června spolu s týdeníkem Ekonom​, bude také součástí mezinárodní konference Innovative Legal Services Forum 2016. Tato jedinečná středoevropská konference se bude věnovat novinkám a inovacím v business developmentu, obchodním vedení, marketingu a aktuálním trendům v poskytování právních služeb. Konference se koná 11. 5. 2016 v Praze.

„Economia se trhu právních služeb věnuje ve svých titulech dlouhodobě​ a má s tím velké zkušenosti.​ Vytváření a propojení zajímavého obsahu v různých formách, jako je on-line, tisk, video nebo konference, vytváří ideální model jak pro čtenáře, tak i pro partnery.“ uvedl Petr Orálek, ředitel speciálních projektů Economia.

Do přehledu inovativních právníků může na stránce pravniradce.cz/inovace již nyní každý nominovat advokáty, podnikové právníky, akademiky i zástupce dalších právnických povolání.

„V Česku doposud chyběl přehled právníků, kteří posunují hranice svých oborů, klientských služeb anebo know-how. Těšíme se na inspirativní vlnu jmen napříč právnickou obcí,“ ​uvedl garant projektu a šéfredaktor časopisu Právní rádce Jaroslav Kramer.

Finální skupinu Inovativních právníků 2016 vybere na začátku května 2016 odborná porota, ve které zasednou například přednášející inovativní konference​ či zástupci Economia. Innovative Legal Services Forum 2016 patří k letošním vlajkovým ​konferencím mediálního domu Economia. Její první ročník vzniká ve spolupráci s Unií podnikových právníků a předních lokálních i mezinárodních advokátních kanceláří. Záštitu nad akcí převzaly Česká, Polská, Maďarská a Slovenská advokátní komora včetně mezinárodní organizace AIJA. Na konferenci vystoupí současní přednášející z Nizozemska, Rakouska, Německa ​nebo ​Velké Británie. Více informací o konferenci ZDE.

Innovative Legal Services Forum 2016

Související