Superbrands patří k nejuznávanějším globálním autoritám v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul je znakem vynikajícího postavení brandu na lokálním trhu. Pečeť Superbrands mohou získat jen značky s vynikající pověstí, s nimiž zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

"Pečeť Superbrands získáváme potřetí v řadě a navíc v roce, kdy naše kancelář slaví 15 let od svého vzniku. Doufám, že i v následujících letech bude naše značka symbolem té nejvyšší kvality poskytovaných služeb," komentoval úspěch kanceláře Havel, Holásek & Partners její zakládající a řídící partner Jaroslav Havel. 

Vedle Havel, Holásek & Partners, která si titul odnesla v právní branži, jej například ve finanční sféře letos získaly značky Erste Factoring a Erste Leasing. Mezi prvními, kdo si převzali ocenění Superbrands 2016, byla také realitní kancelář RE/MAX.

Odborná komise složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu hodnotí značky podle předem daných kritérií, mezi nimiž figurují především známost, budování brandu, inovace či prestiž. Posuzují se také obchodní výsledky firem. Ocenění mohou získat jak spotřebitelské, tak B2B značky. Uděluje se v téměř 90 státech na pěti kontinentech. V České republice se provádí výběr nejlepších značek od roku 2013.

Související