Havel, Holásek & Partners získala prestižní mezinárodní cenu již popáté za posledních šest let. "Agentura Who’s Who Legal je respektovanou institucí, jejíž hodnocení mají v právním světě velkou váhu. Velice nás těší, že jsme obhájili loňské prvenství a prodloužili naši úspěšnou sérii získaných ocenění," říká k úspěchu kanceláře její vedoucí partner Jaroslav Havel. 

Agentura Who’s Who Legal, založená v roce 1996, každoročně vyhlašuje žebříček nejlepších advokátních kanceláří světa Country and State Awards na základě referencí od klientů, nominací od právníků z praxe a dalších odborníků v oboru. Letos agentura zveřejnila výsledky v 69 jurisdikcích a 42 právních odvětvích. 

Agentura také pravidelně sestavuje žebříčky doporučovaných právníků, kteří dosahují nejlepších výsledků ve svém oboru. Havel, Holásek & Partners má v těchto ratinzích aktuálně 15 svých expertů v 10 právních oblastech. Kromě Jaroslava Havla také například Jana Topinku, který se specializuje na bankovnictví a právo kapitálových trhů, nebo Petru Sochorovou, expertku na pracovní právo.

Související