Ocenění uděluje uznávaná britská ratingová společnost Chambers and Partners. Do hodnocení vstupuje mimo jiné dlouhodobém sledování právnických firem vlastním nezávislým týmem odborníků a závisí i na výsledcích průzkumu mezi tisícovkami korporátních právníků. "Tato cena neodráží pouze celkovou úroveň společnosti, ale zohledňuje také významné úspěchy dosažené v uplynulých dvanácti měsících, působivý strategický růst a špičkovou kvalitu služeb pro klienty," uvádí organizátoři. 

Dalšími finalisty letošního ročníku Chambers Europe Awards za Českou republiku byly společnosti Baker & McKenzie, Clifford Chance LLP, Kinstellar, Kocián Šolc Balaštík, Weil, Gotshal & Manges LLP a White & Case LLP. 


PRK Partners získali prestižní ocenění již popáté, letos poprvé navíc ve spojené kategorii zahrnující mezinárodní i ryze české kanceláře. Podle zakládajícího společníka Marka Procházky je úspěch především výsledkem neustálého vývoje firmy. "Rádi zdůrazňujeme, že pro klienty představujeme jistotu v měnícím se světě," říká Procházka a dodává: "Toho lze ovšem docílit jen tím, že my sami se nepřetržitě přizpůsobujeme novým změnám a bleskově reagujeme na nové výzvy. Tak prestižní cena pro nás představuje nejen vyznamenání, ale také povinnost udržet vysoce nastavenou laťku." 

Ocenění Chambers Europe Awards je v letošním roce již druhým mezinárodním úspěchem, kterého PRK Partners dosáhla. V žebříčku časopisu The Lawyer se umístila mezi šesti nejlepšími firmami střední Evropy.

Související