Noví partneři působí ve 13 kancelářích Clifford Chance. Specializují se na široké spektrum oblastí od fúzí a akvizic, přes primární emise akcií a private equity až po daňové a pracovně právní záležitosti. 

"Tato jmenování představují ocenění významného talentu, úsilí a komerčního ducha našich specialistů. Všichni noví partneři se již nějakým způsobem významně zapsali do historie kanceláře a klienti je pro kvalitu jejich znalostí práva a schopnost poskytovat špičkové právní služby konkrétně vyhledávají," komentoval rozšíření partnerské základny vedoucí partner Clifford Chance Matthew Layton. 

Miloš Felgr, který se od května stal novým partnerem pražské pobočky advokátní kanceláře, působí v Clifford Chance už 14 let – naposledy ve funkci counsel. Vede pražskou finanční praxi a ve významných ratingových publikacích je uváděn jako jeden ze špičkových odborníků na oblast financí a bankovnictví. "Miloš je talentovaný specialista a přináší s sebou do nové pozice odhodlání a entuziasmus, tedy kvality, které naši praxi nepochybně opět posunou dál," říká o Felgrovi vedoucí partner pražské kanceláře Alex Cook. 

Clifford Chance je významná mezinárodní kancelář se základnou v Londýně. Její kořeny sahají až do 19. století. V pobočkách rozesetých ve 26 zemích světa kancelář zaměstnává přes 3 tisíce právníků. V pražské filiálce Clifford Chance působí padesátka advokátů a koncipientů. Mezi jejich klienty patří soukromé firmy, nadnárodní korporace i státní instituce a vláda.

Související