Mezinárodní poradenská kancelář Rödl & Partner, která v Česku působí od roku 1991, opět rozšířila svoji partnerskou strukturu. Na slavnostním galavečeru v rámci tradičního setkání International Convention konaném v Norimberku bylo v sobotu 11. června 2016 jmenováno 21 nových partnerů a 26 nových associate partnerů. Celkem má Rödl & Partner celosvětově 222 partnerů, počet associate partnerů se zvýšil na 328. V České republice se počet partnerů zvýšil na 17.


Za Českou republiku byli mezi partnery přijati daňoví poradci Pavel Humplík, Miroslav Kocman a advokát a daňový poradce Jiří Zoubek z pražské pobočky Rödl & Partner.

Pavel Humplík

Jako daňový poradce a vedoucí daňového týmu se ve společnosti Rödl & Partner specializuje na poradenskou činnost především v oblastech corporate compliance, fúzí a akvizic, transfer pricing a daňových kontrol. Mezi jeho významné projekty patří nemovitostní transakce pro klienty podnikající ve farmaceutickém průmyslu a daňové due diligence a daňové audity pro energetické společnosti v České republice. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty financí a účetnictví.

Miroslav Kocman

U společnosti Rödl & Partner působí od roku 2011 jako daňový poradce, zastává pozici vedoucího daňového týmu. Mezi hlavní oblasti, kterými se zabývá, patří především daňové audity, daňové due diligence a mezinárodní zdanění. V rámci tohoto zaměření získal rozsáhlé zkušenosti především u klientů působících v automobilovém a strojírenském průmyslu. Vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně. Postgraduální studium absolvoval na Wirtschaftsuniversität Wien, kde získal titul LL.M.

Jiří Zoubek

Je daňovým poradcem a advokátem, ve společnosti Rödl & Partner působí jako týmový vedoucí. Má bohaté zkušenosti v poradenství v oboru fúzí a akvizic, mezinárodního daňového práva, transfer pricing a trestního práva daňového. Přednáší externě na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, titul LL.M. získal na Wirtschaftsuniversität ve Vídni.

„Jmenování tří nových kolegů partnery chápu jako výraz ocenění jejich osobních i profesních kvalit a současně jako poděkování za významný přínos pro společnost,“ uzavírá Petr Novotný, vedoucí partner společnosti Rödl & Partner Česká republika.

„Abychom mohli po celém světě poskytovat své služby klientům především z řad významných rodinných podniků, potřebujeme advokáty, daňové a podnikové poradce i auditory s podnikatelským myšlením. Jejich odborné znalosti jsou naší devizou,“ zdůrazňuje vedoucí partner Prof. Dr. Christian Rödl. „Jmenování partnerem je vyznamenání, které všem našim kolegyním a kolegům ukazuje, že u Rödl & Partner lze udělat mezinárodní kariéru,“ pokračuje prof. Rödl. „Získáváme kvalifikované pracovníky a spolu s nimi pokračujeme v naší expanzi, a to jak vstupem na nové trhy, tak i dalším rozvojem našich stávajících 106 vlastních poboček ve 49 zemích.“

Související