On-line právní portál
Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák spustila on-line portál pro poskytování právního poradenství. Klienti si budou moci na webové stránce sami vybrat, jakou formou chtějí problém vyřešit. Portál nabízí tři varianty − písemnou radu, videokonferenci a osobní schůzku. Kancelář portálem reaguje na trendy ve světě, kde se on-line poskytování právních služeb stává stále častěji součástí advokátních kanceláří.
Petr Koblovský nově v DLA Piper
Advokát Petr Koblovský nastoupil na pozici Counsel do mezinárodní advokátní kanceláře DLA Piper. V kanceláři tak rozšířil tým expertů na M&A a finanční právo v korporátním oddělení. Petr působil v advokátních kancelářích Allen & Overy a Kocián Šolc Balaštík. Pracoval rovněž v Evropské centrální bance a Evropské investiční bance. Zasedá ve správní radě Liberálního institutu a je předsedou Institutu pro behaviorální a ekonomická studia.
Martin Kopa posílil Havel & Partners
Specialista na oblast veřejného práva se zkušenostmi z vrcholových justičních institucí a akademické sféry Martin Kopa nastoupil do advokátní kanceláře Havel & Partners. Posílil tým expertů na veřejný sektor a oblast justice a legislativy. Kopa v minulosti působil u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, u Nejvyššího správního soudu či Ústavního soudu. Martin Kopa, který přes osm let vyučoval na právnické fakultě v Olomouci ústavní právo, je autorem řady publikací a spravuje oblíbenou facebookovou stránku Iurium Daily: Ústavní právo.
Chcete číst dál?
Ještě na vás čeká 40 % článku.
S předplatným získáte
- Web Ekonom.cz bez reklam
- Možnost sdílet prémiový obsah zdarma (5 článků měsíčně)
- Možnost ukládat si články na později
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.
 Aktuální číslo časopisu Ekonom
Aktuální číslo časopisu Ekonom 
			 Jaroslav Kramer
						Jaroslav Kramer Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
 Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.



