„Abychom mohli naše služby stále poskytovat na špičkové úrovni, je důležité rozšiřovat náš tým o talentované kolegy. Velmi nás těší, že se právě Anna s Vojtěchem rozhodli vybrat si pro jejich další kariéru naši kancelář,“ uvádí Tomáš Procházka, partner kanceláře. „Pro náš rozvoj je klíčové, že naše kancelář láká mladé perspektivní kolegyně a kolegy. Této skutečnosti si nesmírně vážíme,“ zdůrazňuje Jan Krampera, partner kanceláře.

Anna Pospíšilová

Anna Pospíšilová vystudovala Právnickou fakultu a Fakultu sociálních studií na brněnské Masarykově univerzitě. Je advokátní koncipientkou se specializací zejména na pracovní právo a oblast compliance. Této oblasti a také korporátnímu právu se věnovala již během své koncipientské praxe v advokátní kanceláři Clifford Chance Prague. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky a německy.

Vojtěch Hanzal

Vojtěch Hanzal je advokátním koncipientem, který se ve své praxi věnuje pracovnímu právu, obchodnímu právu a oblasti compliance. Vystudoval Právnickou fakultu na pražské Univerzitě Karlově, kde v současné době působí jako interní doktorand na Katedře pracovního práva a práva sociálního zabezpečení. Před nástupem do Aegis Law se věnoval především korporátnímu apracovnímu právu v advokátní kanceláři KLB Legal. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

Více než třicetičlenný právní tým Aegis Law nabízí právní služby ve všech klíčových oblastech práva, kterými jsou zejména právo obchodních společností, pracovní právo, soudní spory a mezinárodní arbitráže, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, stavební právo, regulatorika a právo nemovitostí včetně podpory developerských projektů. Dva roky od svého založení kancelář reportuje za minulý rok obrat 40mil. Kč a podobné ambice má i v roce letošním. Kromě toho byla v roce 2023 oceněna v několika kategoriích v rámci prestižních mezinárodních žebříčků Chambers, Legal500 a Právnická firma roku, kde se mimo jiné stala vítězem v kategorii pracovního práva.

Související